box top
W Wiśle na rolkach i nartorolkach

Miłośnicy jazdy na rolkach lub nartorolkach mają w Wiśle od tego sezonu świetne warunki dla uprawiania tego sportu. W ośrodku sportowym "Jonidło" w Wiśle Nowej Osadzie oddano do użytku asfaltowy tor długości 800 metrów. Tor jest ogólnodostępny i coraz bardziej rośnie rzesza miłośników letniej wersji jazdy na łyżwach lub nartach. Imponujący jest przekrój wiekowy dzielnych sportowców: od przedszkolaków po ich dziadków. W tygodniu najczęściej można tu spotkać tubylców, w weekendy i święta przybywa gości spoza Wisły.

W ośrodku "Jonidło" działa wypżyczalnia sprzętu sportowego. Można wypożyczyć rolki oraz nartorolki, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Prócz tego można wynająć instruktora do nauki i biegania na nartorolkach.

Ośrodek "Jonidło" w Wiśle warto zapamiętać, albowiem w sezonie często odbywają się tu różnego rodzaju zawody, konkursy, festyny i koncerty. Jest to niejako naturalne przedłużenie "imprezowego" centrum Wisły. Coraz częściej organizowane są zawody sportowe, które zaczynają się na wiślańskim rynku (czyli ściśle biorąc na placu Hoffa) a kończą właśnie w Jonidle.

Informacje o konkretnych imprezach można znaleźć w Internecie, także na naszej stronie.

Wypożyczalnia sprzętu sportowego czynna:
od poniedziałku do piątku od godz. 16.00 d o20.00
weekendy i święta od godz. 10.00 do 18.00
tel. 601 340 881
« przejdź do wszystkich aktualności
medium box
noclegi w wiśle narrow-box Dodaj obiekt za darmo box bottom
noclegi w wiśle narrow-box Dodaj obiekt za darmo box bottom

noclegi w wiśle narrow-box Obiekt położony w Centrum Wisły Obiekt położony w pobliżu centrum Wisły Obiekt położony na uboczu w Wiśle box bottom
noclegi w wiśle narrow-box
nordic walking
noclegi w wiśle narrow-box
box top

box headerŚwiadczenia turystyczne w poszczególnych rejonach Wisły


Wolne pokoje:
Takiej zimy już dawno w Wiśle nie mieliśmy. Wszyscy, nie tylko narciarze, bardzo chwalą sobie warunki meteorologiczne, sprzyjające wyśmienitemu wypoczynkowi. Na nartach można jeździć na każdym wyciągu. Tak pozostanie prawdopodobnie nawet w marcu.